Business Beauty

  • 0
pexels-photo-265036 (1)

Business Beauty

Elastyczny SYSTEM Efektu Motyla stworzony z myślą o kobietach intensywnie pracujących.
To lekarstwo na chroniczny brak czasu a jednocześnie narzędzie dla Ciebie, które pomaga dbać o urodę mimo nadmiaru obowiązków służbowych.

System Business Beauty polega na efektywnym łączeniu zabiegów, których najbardziej potrzebujesz w JEDNYM CZASIE. Przykłady?

  1. Skomponowany dla Ciebie zabieg ultra pielęgnacyjny twarzy + manicure hybrydowy
    całość w 1,5 godziny
  2. Masaż relaksacyjny twarzy + Manicure hybrydowy + masaż stóp, całość w 1,5 godziny
  3. Dopasowany dla Ciebie zabieg odmładzający + manicure hybrydowy + masaż relaksacyjny ciała, całość w 2 godziny

Wystarczy, że powiesz czego najbardziej chcesz i potrzebujesz w danej chwili, a my pomożemy ułożyć oraz zestawić możliwości zabiegowe w sposób najbardziej optymalny czasowo. Innymi słowy spełnimy Twoje oczekiwania dotyczące efektów w znacznie krótszym czasie.

Bez systemu Business Beauty wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych do tej pory zajmowało nawet kilka godzin tygodniowo. To powodowało, że niestety wiele pracujących kobiet było dosłownie zmuszonych do rezygnacji z regularnej pielęgnacji, która jest podstawą zachowania młodego wyglądu. Wiemy jak kończą się takie historie…na zabiegach medycyny estetycznej, która dla każdej z nas powinna być ostatecznością.

Jednak TERAZ jest rozwiązanie! Nawet najbardziej zabiegane kobiety mogą skutecznie pielęgnować swoją urodę w systemie ekspresowym, czyli nie tracąc zbyt wiele godzin.

Gdy zaczniesz korzystać z systemu Business Beauty, zachowasz młodość i naturalne piękno na znacznie dłużej, poświęcając na to znacznie mniej czasu. Przestaniesz martwić się, że koleżanki wyglądają lepiej, a zaczniesz cieszyć się szacunkiem do samej siebie i swojego ciała, bo teraz MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO.
Karierę, pielęgnację, czas, piękny wygląd, wspaniały nastrój, pewność siebie. Efekt Motyla :)

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?


Instagram